Bayimiz Olun,,
Buradasınız: Anasayfa / Uygulamalarımız
BAYİMİZ OLUN,,
BAYİMİZ OLUN,,

..

TÜRKİYE  AVRUPA VE ORTADOĞU'DA HIZLA BÜYÜYEN DURU SOLAR ENERJİ’nin BAYİSİ OLUN

Siz de Türkiye  Avrupa ve Ortadoğu'da Hızla Büyüyen enerji şirketinin bir parçası olmak ve DURU SOLAR ENERJİ’nin müşteri potansiyeline kaliteli hizmet vererek bu hizmet karşılığında iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.: +905050994800 Böylece uzman kadromuz tarafından verilen eğitimi almaya başlayın ve bayi destek programlarıyla DURU SOLAR ENERJİ bayisi olmanın avantajlarından hemen yararlanın…

GELİN BERABER OLALIM SAĞLIKLI BİR DÜNYA İÇİN

Güneş Enerji Paneli Üretimine sahip Türkiye Avrupa ve Ortadoğuda Hızla Büyüyen  Duru Solar Enerji’nin bir parçası olun GÜNEŞTEN ELEKTRĞE Sağlıklı Bir Dünya İçin Beraber Çalışalım.

üstün üretim teknolojimiz ve yüksek kapasitemiz.  yaygın dağıtım ağımız ve dünya çapındaki hedeflerimiz.  nitelikli çalışanlarımız ve uzman kadromuz. sürdürebilir enerji felsefemiz ve niteliklerimizdeki ayrıcalığımız ile Hep yanınzda olacağız.

Kaynakların sınırlı olduğu ve yenilenebilir enerjinin her geçen gün daha çok önem kazandığı bugünün dünyasında, doğaya dost enerji kaynakları, temiz bir geleceğin olmazsa olmazı. Gelecek bizlerin elinde ve bu anlamda Duru Solar Enerji elinden geleni yapıyor!

Dünyanın tamamen sürdürülebilir ve temiz enerjiye yöneldiği dönemde böyle bir fırsatı kaçırmayın, öncüler arasındaki yerinizi alın! Dünyadaki tüm araştırmalar, önümüzdeki 5 yıl içinde güneş enerji sektörünün yüzde 50 büyüyeceğini gösterirken, ülkemizin coğrafi konumu ve potansiyeli de dikkate alındığında, Duru solar Enerji bayiliği en karlı iş fırsatlarından biri olarak önümüze çıkıyor!

Duru Solar Enerji’nin marka değeri bayilik için en önde gelen avantajlardan biri. Fotovoltaik enerji üretim sektörünün en önemli aktörü olan Duru Solar Enerji’nin bayilik sistemi, her paydaşının üretkenliğini geliştirmek ve satışlarını artırmak üzerine tasarlanmıştır. Bu sistem, sizi planlanmamış ve ani gelişebilecek kötü senaryolardan her zaman korur!

Duru Solar Enerji’nin marka değeri ve sektördeki konumu size her zaman finansman kolaylığı sağlayacaktır. Özellikle ülkemizin önde gelen bankalarıyla yaptığımız anlaşmalar sayesinde finansman sorunu yaşamadan destek bulabileceksiniz. Her geçen yıl geometrik olarak büyüyen güneş enerji sistemleri, bayilerimize büyük finansman avantajı sağlamaktadır!

Duru Solar Enerji bünyesinde yer alan Duru Solar Akademi, sürekli eğitim desteğiyle bayilerimizin her daim yanında yer almaktadır. Periyodik olarak ayda Bir kez yapılan eğitimlerimizle bayilerimize sistemin her detayı aktarılmakta, konusunda uzman ekibimiz tarafından düzenli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Büyük bayi toplantılarımızda Duru Solar Enerji ailesi bir araya gelerek hem olası sorunların çözümü hem de gelecek planları üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktadır. Düşünceleriniz bizim için değerlidir!

Projeleriniz için gerekli olan her şeyi Duru Solar Enerji paket olarak size sağlar. Panelden invertör’e kadar gerekli olan tüm ihtiyaçlarınız, başka hiçbir firmaya ihtiyaç duymadan sıkıntı yaşamayacağınız bir tedarik süreciyle temin edilir.

Duru Solar Enerji bayisi olduğunuz andan itibaren kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmezsiniz. Konusunda uzman ekibimiz sayesinde büyüyen bir ailenin parçası olduğunu hissedersiniz. Bölgenizden sorumlu uzman ekip arkadaşlarımızdan alacağınız teknik destek ile olası sorunlarınızı en kısa sürede çözebilir, sorunlarınızın üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz.

Duru Solar Enerji’de ürün tedariği konusunda en ufak bir sıkıntı yaşamazsınız. Zaman ve dönem farketmeksizin stoklarında off-grid/on-grid tüm ürünler bulunan firmamız sayesinde yatırımcılar karşısında herhangi bir sorun yaşamadan projenizi tamamlayabilirsiniz.

Duru Solar Enerji bayisi olduğunuz andan itibaren proje ve pazarlama desteği sayesinde, tanıtım ve reklam konusunda hiçbir şey düşünmenize gerek yok! Gerek mühendislerimizin proje desteği, gerekse kurumsal iletişim ve pazarlama ekibimizin tanıtım desteği sayesinde bölgenizde fark yaratan bir kurum olma fırsatı yakalarsınız. Ayrıca ekibimiz, web sitemiz/sosyal medya hesaplarımız ve müşteri hizmetleri numaralarımız üzerinden gelen talepleri anında size yönlendirerek portföyünüzün genişlemesine katkı sağlar. Duru Solar Enerji’nin sunduğu tüm bu olanaklar, nitelikler ve ayrıcalıkları yaşamak için, sizleri birlikte Güneşten Elektriğe Enerj üretmeye,sağlıklı bir dünyayı hep birlikte inşa etmeye davet ediyoruz!

 

          DURU SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ                                             

GÜNEŞTEN ELEKTRİĞE
 Sağlıklı bir dünya için
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
X
WhatsApp destek ekibimiz
tüm sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı