Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Duru Solar Enerji Mühendislik San. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. 2014 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren hizmet firmasıdır.

2020 yılı itibari ile tüm üretimimizi kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, benzersiz ürün çeşitliliği, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, ülkemizde güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, ülke ekonomisine katkı sağlamayı, yurt içinde ve yurt dışında gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir.

Duru Solar Enerji,

  • güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı,
  • projelendirme,
  • sistem tasarımı,
  • lisanslı ve lisanssız santral kurulumları,
  • lisans alımı ve işletme,
  • ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama,
  • projelendirme, finans ve uygulama ile
  • kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet veriyor.

Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunuyor. Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden Bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.


MİSYONUMUZ

Duru Solar Enerji Sistemleri, Enerji sektöründeki teknolojik gelişmelere ve inovasyonlara uygun ürün gruplarının geliştirilmesini sağlamak, ürün grupları ve sistemleri oluştururken insana ve çevreye duyarlı davranarak doğal enerji kaynaklarının korunmasına ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya bırakmayı amaç edinmektedir.

VİZYONUMUZ

Duru Solar Enerji Sistemleri, mevcut ürün ve hizmetlerinde kaliteli, dürüst, güvenilir ve ilkelerinden ödün vermeden, tüm çözüm ortaklarının ve müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen, sektörde en kaliteli ve ulaşılabilir hizmeti veren firma olmayı görev edinmektedir.

KALİTE ve SERTİFİKASYON

"Kalite üretilir, Kontrol edilmez" anlayışından yola çıkan firmamız tüm PV modül üretim ve kurulum süreçlerinde toplam kalite anlayışını vazgeçilmez bir politika olarak benimsemiştir. Yenilenebilir enerji ile çevre kirliliğini en aza indirebilecek sosyo-ekonomik açıdan büyük bir düzelme ve ilerleme sağlayarak, dünyamızın enerji ihtiyacını temiz ve doğal kaynaklarla karşılayarak güneş enerjisinin kullanımını arttırarak gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya oluşturmayı amaç edinmektedir. 

Güneş paneli modüllerinin kalitesini göstermek yalnız bir Endüstri şartı değildir. Aynı zamanda müşterilerimizin güvenini tazelemek için firmamız açısından büyük önem taşır. Uluslararası standartlara sahip belgelerimiz ile PV modüllerimizin güneş enerjisi şartlarını karşıladığını belgelemekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin, ürünlerimize yaptıkları yatırımı kazanca dönüştürdüklerini gönül rahatlığı ile belirtebiliriz. 

IEC standartlarına uygun mevzuata göre performans, dayanıklılık, güvenlik ve uyum bakımından PV modüllerimiz test edilmiştir ve ISO 9001:2015, ISO 50001: 2011, ISO 10002:2014, UL, IEC standartlarındaki üretilen güneş panellerimiz sertifikasyon uygunluğu ve düzenleyici standartları doğru olarak sağlayabilmesi için TSE, TÜV gibi bağımsız test kuruluşlarınca test edilmektedir.

Güneş enerjisi sertifikasyonlarımız ile ürünlerimizin bağımsız ve kalifiye bir üçüncü tarafça kalite testinden geçirildiğine dair onay ve satış argumanlarımız mevcuttur. 

Türkiye’nin coğrafi konumu, çeşitli enerji sorunlarıyla birlikte, çözümlerdeki çeşitliliği de beraberinde getirmektedir.

DURU SOLAR ENERJİ olarak, sektördeki firmalardan en büyük farkımız, tüm alternatifleriyle birlikte, enerji çözümlerine hakim olmamızdır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Duru Solar Enerji; misyon, vizyon ve kalite değerlerinden insan kaynakları politikası ile “önce insana saygı” ilkesinden yola çıkarak adil, şeffaf, söz hakkı tanıyan, anlayış, bütünlük, sorumluluk ve yaratıcılık gibi değerleri esas almaktadır. Çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, Duru Solar Enerji’nin geleceğine katkı sağladığı, yüksek performanslı, gelişim odaklı, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir iş gücü oluşturmayı hedefler.

Bu hedef doğrultusunda değerli yetenekleri bulmak, gelişimine katkıda bulunmak ve muhafaza etmek için global insan kaynakları trendlerine uygun ve birbirleriyle entegre olmuş uygulamalar benimser. Bu bakış açısıyla tercih edilen işveren olma ve iyi işyeri olma yolunda hızlı ve güvenli adımlarla ilerlemeyi amaçlar. Duru Solar Enerji’de insan kaynakları; şirket ve çalışan ihtiyaçlarını analiz eden, değer yaratan ve değişen şartlara hızla adaptasyon sağlayan bir yönetim anlayışını benimser.

DURU SOLAR ENERJİ olarak, bütün projelerimizde, konusunda uzmanlaşmış teknik personelimizle hizmet vermekteyiz. Enerji sektörü hali hazırda kalifiye eleman bulunmamasından ötürü, sürekli yurtdışından personel alımı yapma yoluna giderken, biz, DURU SOLAR ENERJİ olarak, personelimizi kendimiz yetiştirip, gerek yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle, gerek seminerlerle, sürekli olarak inovasyon odaklı bir yol izleriz.

DURU SOLAR size sabit garanti ve güvence imkanı sunar.


0

0

0

0
GÜVEN TABLOMUZ
Belirlenen zamanda işin bitirilme oranı %95
Teknik Sorunların Çözülme Oranı %95
Ürün Kalitesi %99
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
X
WhatsApp destek ekibimiz
tüm sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı