Uygulamalarımız
Buradasınız: Anasayfa / Uygulamalarımız
Uygulamalarımız
KURUMSAL / HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL / HİZMETLERİMİZ

Şebekeden Bağımsız (Off-Grid) Sistemler Şebeke Bağlantılı (On-Grid) Sistemler Güneş Enerjili Tarım Sulama Sistemleri Led Aydınlatma Sistemleri Solar Lamba Güneş Enerjili Kamera Sistemleri Solar Jenaratörler (sessiz jenaratör) İş Sonrası Teknik Hizmet ve Bakım Anlaşması Uygulama Yasal Başvuru ve Takip Danışmanlığı Finansman /Projelendirme Planlama /Keşif /Tedarik /Üretim

Duru Solar Güneş Panellerimizden Alacağınız Verim Konusunda Kendimize Güveniyor Ve Garanti Veriyoruz.

Duru Solar Güneş Panellerimizden Alacağınız Verim Konusunda Kendimize Güveniyor Ve Garanti Veriyoruz.

Duru Solar.Güneş Panelleri Çeşitleri Güneş panellerimiz monokristal, perc monokristal, polikristal, esnek, multi busbar, half-cut gibi çeşitleri bulunmaktadır. Güneş panellerimiz 18 ile 144 hücre sayıları arasında değişiklik göstermektedir. Her biri son teknoloji ürünleri olup farklı teknolojilerle üretilmiştir. Güneş panellerimizden alacağınız verim konusunda kendimize güveniyor ve garanti veriyoruz. Güneş panellerimiz yüksek panel verimliliği sayesinde, yüksek güç çıkışını garanti eder, kendi kendini temizleyen ve yansımayı azaltan cam yapısı sayesinde yüzeyde toz birikimini azaltır, düşük ışınım olduğu sabah saatleri ve bulutlu hava koşullarında dahi yüksek panel verimliliği ile çalışır, kaliteli malzemesi sayesinde rüzgar ve kar yüklerine karşı maksimum kapasitede koruma sağlar. Enerji ihtiyacınıza göre güneş paneli çeşitlerimiz içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı hemen seçebilirsiniz.

Güneş Enerji Santralleri (GES)

Güneş Enerji Santralleri (GES)

Son yıllarda yenilenemez kaynakların tükenme tehlikesinden dolayı yeni enerji arayışları içine girilmektedir. Bu enerjinin hem yenilenebilir olması hem de karlı olması gerekmektedir. Bunun için de güneş enerjisi yeni bir kaynak olarak belirlenmiştir. Güneş tarlası (güneş parkı) büyük hacimli ticari elektrik enerjisi üretimi yapılan fotovoltaik güç istasyonudur. Fotovoltaik güç istasyonu adıyla da bilinen güneş tarlaları, uzun güneşlenme sürelerinin bulunduğu geniş arazilerde kurulumu yapılmaktadır.

GES PROJE  ve UYGULAMA HİZMETLERİ

GES PROJE ve UYGULAMA HİZMETLERİ

Mühendislik, Ürün Tedariği ve Uygulama Ön Fizibilite, Bağlantı Onayı ve Tedaş Kabul İşlemleri Güneş Enerjisi Santrali Projelendirme

Konut & Site Uygulamaları

Konut & Site Uygulamaları

Lisanssız elektrik üretim yönetmeliği gereği her birey sözleşme gücü kadar çatısına kurulum yapabilir. 5 MW’ ise sanayı gibi büyük çaplı işyerleri için geçerlidir varsa ihtiyaç fazlası ürettiği elektriği devlete satabilmektedir.

Fabrika, Tesis, Çiftlik Uygulamaları

Fabrika, Tesis, Çiftlik Uygulamaları

Her türden iş yeri veya birey lisanssız elektrik üretim yönetmeliği gereği 5 MW’a kadar solar tesis kurabilmekte, kendi elektriğini üretebilmekte ve eğer varsa ihtiyaç fazlası ürettiği elektriği devlete satabilmektedir.

Tarımsal Sulama Uygulamaları

Tarımsal Sulama Uygulamaları

İhtiyacınızdan Fazla Ürettiğiniz Elektriği Devlete Satın Güneş enerjisini kullanarak tarlanızda, arsanızda elektrik üretebilirsiniz. elektrik ücretinizi düşürün, Güneşten elektrik sağlayan sulama sistemleri devlet tarafından desteklenmekte ve dönemsel olarak %50'ye varan hibeler verilmektedir.

Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı

Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı

Teknede kullanacağınız elektrikli aletleri çalıştırmak için enerji depolama çözümü olarak akü kullanırsınız.12-24 Volt olarak Doğru Akımda(DC) tasarlanan servis aküsü aynı volttaki cihazları gerekli koruma ekipmanıyla doğrudan ve şebeke elektriğinde (220 Volt) çalışan elektrikli cihazları ise inverter(evirici) vasıtasıyla çalıştırır.

DURU SOLAR PAKETLER KARAVAN  BAĞ EVİ

DURU SOLAR PAKETLER KARAVAN BAĞ EVİ

Yenilenebilir Güneş Enerjisi Duru Solar Karavan Enerji Paketleri Karavan çatısına kurulumu yapılan güneş panelleri elektrik üretir, üretilen enerji şarj kontrol ünitesi aracılığı ile akülerde depolanır. Daha sonra akülerdeki enerji inverter aracılığı ile 220 volta çevrilerek karavanda kullanmak istediğiniz cihazların çalışması sağlanır.

İNVERTERLER

İNVERTERLER

İNVERTER Güneş ya da rüzgâr enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretilmesi için çalışan inverterlerin temel amacı güneş enerjisini kesintisiz bir şekilde iletmektir. Güneş enerjisinden elde ettiği elektrik enerjisini kesintisiz ve doğru bir şekilde aktaran inverterler, elektronik cihazlar için oluşabilecek hata ya da sorunları azaltarak, elektronik aletlerin kullanım sürecini arttırmaya da yardımcı olmaktadır. Güç dönüştürücü ya da çevirici olarak da adlandırılan inverterler, elektriksel bir güç dönüştürme elemanı olarak da bilinmektedir. Güneş enerjisi elektrik üretimi sistemlerinde güneş enerjisi panellerinin ürettiği enerjiyi 220 volt ya da 380 volt olarak kullanmamıza da yarayan bu cihazlar sayesinde üretilen enerji evimizde, iş yerimizde kullanabilmektedir.

AKÜ'ler ENERJİ DEPOLAMA

AKÜ'ler ENERJİ DEPOLAMA

Güç Depolama AKÜ ler Evde, ofiste, karavanda, kamp alanlarında, dağ evlerinde, gözetleme kulübelerinde, bot ve teknelerde, kısacası şebeke elektriğinin olduğu veya olmadığı her yerde elektriği depolayıp kullanabileceğiniz güç kutuları, aküler ve solar güç paketleri bulunmaktadır.

ŞARJ KONTROL CİHAZLARI

ŞARJ KONTROL CİHAZLARI

Şarj Kontrol Cihazları Solar şarj regülatörü olarak da anılan solar şarj kontrol cihazları, güneş panellerinden gelen akımı ve gerilimi kontrol ederek akünün aşırı derecede şarj edilmesini engelleyen cihazlardır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Canlı Destek