Uygulamalarımız
Buradasınız: Anasayfa / Uygulamalarımız
Uygulamalarımız
Fabrika, Tesis, Çiftlik Uygulamaları

Fabrika, Tesis, Çiftlik Uygulamaları

Her türden iş yeri veya birey lisanssız elektrik üretim yönetmeliği gereği 1 MW’a kadar solar tesis kurabilmekte, kendi elektriğini üretebilmekte ve eğer varsa ihtiyaç fazlası ürettiği elektriği devlete satabilmektedir.

Tarımsal Sulama Uygulamaları

Tarımsal Sulama Uygulamaları

Güneşten elektrik sağlayan sulama sistemleri devlet tarafından desteklenmekte ve dönemsel olarak %50'ye varan hibeler verilmektedir. Bu alanda yapılacak uygulamalar çiftçilerimizi en büyük gider kalemlerinden biri olan petrol giderlerinden kurtarmaktadır. Ülkemizdeki yüksek petrol fiyatları nedeniyle bu yatırım ilk kurulum maliyetlerini birkaç yıl içinde amorti edebilir. Ayrıca yaz aylarında sulama ihtiyacının artması ve aynı dönemin elektrik üretimi açısından en uygun dönem olması sistemin verimini artıran bir etkendir.

Konut & Site Uygulamaları

Konut & Site Uygulamaları

Lisanssız elektrik üretim yönetmeliği gereği her birey 1 MW’a kadar tesis kurabilmekte, kendi evinde kullanacağı elektriği üretebilmekte ve eğer varsa ihtiyaç fazlası ürettiği elektriği devlete satabilmektedir.

KURUMSAL / HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL / HİZMETLERİMİZ

Şebekeden Bağımsız (Off-Grid) Sistemler Şebeke Bağlantılı (On-Grid) Sistemler Güneş Enerjili Tarım Sulama Sistemleri Led Aydınlatma Sistemleri Solar Lamba Güneş Enerjili Kamera Sistemleri Solar Jenaratörler (sessiz jenaratör) İş Sonrası Teknik Hizmet ve Bakım Anlaşması Uygulama Yasal Başvuru ve Takip Danışmanlığı Finansman /Projelendirme Planlama /Keşif /Tedarik /Üretim

Güneş Panellerimizden Alacağınız Verim Konusunda Kendimize Güveniyor Ve Garanti Veriyoruz.

Güneş Panellerimizden Alacağınız Verim Konusunda Kendimize Güveniyor Ve Garanti Veriyoruz.

.Güneş Panelleri Çeşitleri Güneş panellerimiz monokristal, perc monokristal, polikristal, esnek, multi busbar, half-cut gibi çeşitleri bulunmaktadır. Güneş panellerimiz 18 ile 144 hücre sayıları arasında değişiklik göstermektedir. Her biri son teknoloji ürünleri olup farklı teknolojilerle üretilmiştir. Güneş panellerimizden alacağınız verim konusunda kendimize güveniyor ve garanti veriyoruz. Güneş panellerimiz yüksek panel verimliliği sayesinde, yüksek güç çıkışını garanti eder, kendi kendini temizleyen ve yansımayı azaltan cam yapısı sayesinde yüzeyde toz birikimini azaltır, düşük ışınım olduğu sabah saatleri ve bulutlu hava koşullarında dahi yüksek panel verimliliği ile çalışır, kaliteli malzemesi sayesinde rüzgar ve kar yüklerine karşı maksimum kapasitede koruma sağlar. Enerji ihtiyacınıza göre güneş paneli çeşitlerimiz içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı hemen seçebilirsiniz.

İNVERTERLER ÇEŞİTLERİ

İNVERTERLER ÇEŞİTLERİ

nverterler İnverter kategorisinde off-grid (şebeke elektriği olmayan) için akıllı tam sinüs inverter, tam sinüs inverter, modifiye sinüs inverter; on-grid (şebeke elektriği olan) için tek fazlı ve üç fazlı hibrit inverter fiyatlarına ulaşabilir, kampanyalardan faydalanabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı

Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı

Teknede kullanacağınız elektrikli aletleri çalıştırmak için enerji depolama çözümü olarak akü kullanırsınız.12-24 Volt olarak Doğru Akımda(DC) tasarlanan servis aküsü aynı volttaki cihazları gerekli koruma ekipmanıyla doğrudan ve şebeke elektriğinde (220 Volt) çalışan elektrikli cihazları ise inverter(evirici) vasıtasıyla çalıştırır.

KARAVAN  BAĞ EVİ SOLAR PAKETLER

KARAVAN BAĞ EVİ SOLAR PAKETLER

Yenilenebilir Güneş Enerjisi Duru Solar Karavan Enerji Paketleri Karavan çatısına kurulumu yapılan güneş panelleri elektrik üretir, üretilen enerji şarj kontrol ünitesi aracılığı ile akülerde depolanır. Daha sonra akülerdeki enerji inverter aracılığı ile 220 volta çevrilerek karavanda kullanmak istediğiniz cihazların çalışması sağlanır.

ŞARJ KONTROL CİHAZLARI

ŞARJ KONTROL CİHAZLARI

Şarj Kontrol Cihazları Solar şarj regülatörü olarak da anılan solar şarj kontrol cihazları, güneş panellerinden gelen akımı ve gerilimi kontrol ederek akünün aşırı derecede şarj edilmesini engelleyen cihazlardır.

AKÜ'ler ENERJİ DEPOLAMA

AKÜ'ler ENERJİ DEPOLAMA

Güç Depolama AKÜ ler Evde, ofiste, karavanda, kamp alanlarında, dağ evlerinde, gözetleme kulübelerin, bot ve teknelerde, kısacası şebeke elektriğinin olduğu veya olmadığı her yerde elektriği depolayıp kullanabileceğiniz güç kutuları, aküler ve solar güç paketleri bulunmaktadır.

SOLAR BAGLANTI EKİPMANLARI

SOLAR BAGLANTI EKİPMANLARI

Solar Bağlantı Ekipmanları Çeşitli solar bağlantı setleri, 12 24V solar bağlantı setleri ve 48V solar bağlantı setlerinin yer aldığı solar bağlantı ekipmanları kategorimizde solar sistemin araçlarını birbirine bağlamak için gereken solar kablolardan oluşmaktadır. Paneller arası, panel ile şarj kontrol cihazı arası, akü seri ve paralel, akü ile inverter arası, akü şarj kontrol cihazı arası ve panel ile güç kutusu arası bağlantı setlerimiz yer almaktadır. 12V-24V’luk güç kutularına 1 ile 5 panel arası, 48V’luk güç kutularına 6 ile 15 panel arası bağlantıyı sağlayacak solar bağlantı setlerimiz mevcuttur. Solar bağlantı ekipmanları bölümümüze göz atınız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın