Uygulamalarımız
Buradasınız: Anasayfa / Uygulamalarımız
Uygulamalarımız
KURUMSAL / HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL / HİZMETLERİMİZ

Şebekeden Bağımsız (Off-Grid) Sistemler Şebeke Bağlantılı (On-Grid) Sistemler Güneş Enerjili Tarım Sulama Sistemleri Led Aydınlatma Sistemleri Solar Lamba Güneş Enerjili Kamera Sistemleri Solar Jenaratörler (sessiz jenaratör) İş Sonrası Teknik Hizmet ve Bakım Anlaşması Uygulama Yasal Başvuru ve Takip Danışmanlığı Finansman /Projelendirme Planlama /Keşif /Tedarik /Üretim

Duru Solar Güneş Panelleri

Duru Solar Güneş Panelleri

Güneş Panellerimizden Alacağınız Verim Konusunda Kendimize Güveniyor ve Garanti Veriyoruz

Güneş Enerji Santralleri (GES)

Güneş Enerji Santralleri (GES)

Günümüzde, enerji kaynaklarının sınırlı olma ve çevresel etkileri nedeniyle tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olduğu bir gerçektir. Bu nedenle, yeni enerji kaynaklarına duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu yeni enerji kaynağı hem sürdürülebilir hem de ekonomik olmalıdır. İşte bu noktada güneş enerjisi, geleceğin umut vadeden enerji kaynaklarından biri olarak öne çıkmaktadır.

GES PROJE  ve UYGULAMA HİZMETLERİ

GES PROJE ve UYGULAMA HİZMETLERİ

Mühendislik, Ürün Tedariği ve Uygulama Ön Fizibilite, Bağlantı Onayı ve Tedaş Kabul İşlemleri Güneş Enerjisi Santrali Projelendirme

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Geleceğin Ulaşım Çözümü

Fabrika, Tesis, Çiftlik Uygulamaları

Fabrika, Tesis, Çiftlik Uygulamaları

Fabrikaların önemli gider kalemlerinden elektrik maliyetlerini ,Güneş enerjisi üretimi gibi Yenilebilir enerji kaynağıyla düşürmek mümkün.

Tarımsal Sulama Uygulamaları

Tarımsal Sulama Uygulamaları

İhtiyacınızdan Fazla Ürettiğiniz Elektriği Devlete Satın Güneş enerjisini kullanarak tarlanızda, arsanızda elektrik üretebilirsiniz. elektrik ücretinizi düşürün, Güneşten elektrik sağlayan sulama sistemleri devlet tarafından desteklenmekte ve dönemsel olarak %50'ye varan hibeler verilmektedir.

Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı

Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı

Teknede kullanacağınız elektrikli aletleri çalıştırmak için enerji depolama çözümü olarak akü kullanırsınız.12-24 Volt olarak Doğru Akımda(DC) tasarlanan servis aküsü aynı volttaki cihazları gerekli koruma ekipmanıyla doğrudan ve şebeke elektriğinde (220 Volt) çalışan elektrikli cihazları ise inverter(evirici) vasıtasıyla çalıştırır.

DURU SOLAR PAKETLER KARAVAN  BAĞ EVİ

DURU SOLAR PAKETLER KARAVAN BAĞ EVİ

Yenilenebilir Güneş Enerjisi Duru Solar Karavan Enerji Paketleri Karavan çatısına kurulumu yapılan güneş panelleri elektrik üretir, üretilen enerji şarj kontrol ünitesi aracılığı ile akülerde depolanır. Daha sonra akülerdeki enerji inverter aracılığı ile 220 volta çevrilerek karavanda kullanmak istediğiniz cihazların çalışması sağlanır.

İNVERTERLER

İNVERTERLER

İnverterler, güneş panelleri tarafından üretilen doğru akımı (DC) 230 volt gibi kullanılabilir alternatif akıma (AC) dönüştüren cihazlardır. Güneş enerjisi sistemi için kritik bir bileşen olan inverterler, üretilen elektriği evinizde veya iş yerinizde kullanılabilir hale getirir.

AKÜ'ler ENERJİ DEPOLAMA

AKÜ'ler ENERJİ DEPOLAMA

Güç Depolama AKÜ ler Evde, ofiste, karavanda, kamp alanlarında, dağ evlerinde, gözetleme kulübelerinde, bot ve teknelerde, kısacası şebeke elektriğinin olduğu veya olmadığı her yerde elektriği depolayıp kullanabileceğiniz güç kutuları, aküler ve solar güç paketleri bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
X
WhatsApp destek ekibimiz
tüm sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı