Neler Yapıyoruz?
Buradasınız: Anasayfa / Neler Yapıyoruz?
Neler Yapıyoruz?
Duru Solar Enerji'yi tercih etmenizi gerektiren çok sebep var.. terchimiz siz olun..
Üretim
Yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz güneş panelleri, invertörler, altyapı malzemeleri ve güneş enerjisi sistemleri ile alakalı gerekli tüm ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetinize sunuyoruz. Duru Solar Enerji ile sizler de daha fazla enerji üretebilmenin ve uzun ömürlü ürüne sahip olmanın farkını bizimle yaşayacaksınız.
Tedarik
Ürün tedarikinde ve projenin uygulanması esnasında A’ dan Z’ ye ihtiyacınız olan tüm ürünleri güvenilir bir elden hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca geniş ürün yelpazemiz ile birlikte ürün seçimlerinizde sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bizler sadece ürün alırken değil, projeniz tamamlanıncaya kadar sizin yanınızda oluyoruz. Bu sayede en yüksek verimli ve en ekonomik sistemi birlikte belirliyoruz. Kaliteli ve ekonomik bir ürüne sahip olmanın farkını bizimle birlikte hissedeceksiniz.
Keşif
Deneyimli ve alanında uzman ekibimizle, santralinizi kurmayı planladığınız çatı ya da arazi konumuna giderek, sahanın uygunluğunun keşfi ve proje tasarımını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Planlama
Duru Solar Enerji olarak, keşif sürecinin ardından kendi bünyemizde çalışan deneyimli ve alanında uzman mühendislerimizle, operasyon ve kurulum sürecini planlama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Projelendirme
Keşif ve planlama sürecinden elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda güneş enerjisi santralleriniz için siz değerli müşterilerimize, kendi bünyemizde çalışan uzman mühendislerimizle profesyonel bir anlayışla mühendislik, projelendirme EDAŞ onay hizmeti sunuyoruz. Uygulama yapılacak alanın statik yapısı, mukavemeti, kullanılacak altyapının rüzgâra dayanımı, kar yükü vb. gibi parametreleri tek tek ele alıp kullanılacak ürünleri bu doğrultuda seçiyoruz. Uluslararası arenada kabul görmüş bir program sayesinde tüm bölgelerin ışınım değerlerine göre hazırladığımız raporda; projeyle ilgili bilgileri, 25 yıllık üretim analizleri, finansal analizler ve geri dönüşüm tabloları gibi tüm detayları değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Yüzlerce küçük detaydan birinde yapılacak en ufak bir mühendislik hatası, yatırımın verimliliğinde ciddi olumsuz sonuçlara neden olabilir.
Finansman
Orta ölçekli ve büyük ölçekli projelerinizde ürün tedarikinden montajına kadar tüm iş kalemlerinde sizlere tek elden hizmet verdiğimiz gibi finansman konusunda da çeşitli seçenekler ve alternatif finansman kaynakları önerebiliyoruz. Yatırım geri dönüş süreniz hesaplanarak en cazip finans kaynağını siz değerli müşterilerimizin önerilerine sunuyoruz.
Yasal Başvuru ve Takip Danışmanlığı
Lisanslı ve Lisanssız üretime bağlı projelerinizde; dağıtım şirketi ve EDAŞ ile yasal ve resmi süreçlerin tüm takip süreci alanında profesyonel ekibimiz tarafından yönetilmektedir.
Uygulama
Mekanik elektrik (DC-AC-AG-OG) tüm işlerinin anahtar teslim yapılması ve ilgili tesisin devreye alınması aşamasına kadar siz değerli müşterilerimizin yanında oluyoruz.
İş Sonrası Teknik Hizmet ve Bakım Anlaşması
Yüksek kalite anlayışıyla uyguladığımız fotovoltaik(PV) enerji projelerimizin periyodik bakımlarını 5 veya 10 yıllık anlaşmalar ile yapıyoruz.
Şebeke Bağlantılı (On-Grid) Sistemler
Şebeke bağlantılı sistemlerde, kullanıcının enerji tüketimi, fotovoltaik(PV) sistemin ürettiği enerjiden karşılanır. Tüketimin üretimden fazla olduğu durumlarda kullanıcı tüketim fazlası enerjiyi şebekeden alır; buna karşılık, kullanıcının tüketimi üretiminden az olduğu durumlarda ise üretim fazlası enerji devletin alım garantisi ile şebekeye veriliyor. Burada kullanılan çift yönlü sayaç veya devletin ön gördüğü sayaçlar sayesinde şebekeden ne kadar tüketildiği ve şebekeye ne kadar verildiği gibi tüm veriler kaydediliyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Canlı Destek