Neler Yapıyoruz?
Buradasınız: Anasayfa / Neler Yapıyoruz?
Neler Yapıyoruz?
On-Grid (Şebeke Bağlantılı) GES Sistemleri
Kullanıcının enerji tüketimi, sistemin ürettiği enerjiden karşılanır. Tüketim üretimden fazla olduğunda enerji şebekeden alınır. Tüketimi üretiminden az olduğu durumlarda ise üretim fazlası enerji devletin alım garantisi ile şebekeye satılıyor.
Off-Grid (Akülü) Güneş Enerjisi Sistemleri
Elektriğin olmadığı yerlerde gündüzleri elektrik ihtiyacınızı doğrudan güneş panellerinden karşılayıp fazlasını akülerde biriktirerek, geceleri de akülerden gelen elektrik enerjisini kullanan sistemlerdir.
Fabrika ve Tesis İçin Güneş Enerjisi Sistemleri
Fabrika Çatısında güneş paneli kurulumu yapılması ile ilksel olarak fabrikanın elektrik ihtiyacı güneş enerjisinden karşılanmasıdır. İhtiyaç olması durumunda ikincil kaynak olarak elektrik şebekesinden elektrik kullanılmaktadır.
Tarımsal Sulama Sistemleri
Güneş panellerinin kullanımıyla sulama işleminin yapılmasına olanak tanır. Güneş üzerinden gelen fotonlar sulama sistemlerinde kullanılır ve bu sayede elektrik maliyeti olmaksızın tarımsal sulama işleminin yapılması sağlanır.
Elektrikli Araç Şarj İstasyonları
Tam elektrikli ve hibrit araçları şarj etmek için elektrik enerjisini kullanan cihazlardır. Bu istasyonlar, araçlar için çeşitli elektrikli şarj konektörü standartlarına uyan özel konektörler sağlar.
Güneş Enerjisi Tarlaları
Güneş enerjisi tarlaları ya da Fotovoltaik enerji istasyonları, güneş enerjisini elektrik enerjisine çeviren fotovoltaik güç istasyonlarıdır. Güneş enerjisi tarlalarında enerji ticari amaçlarla üretilir ve satılır.
Tekne ve Yat için Güneş Panelleri
Teknedeki tüm enerji tüketimini karşılayacak boyutta (mini dolap, tv, vs.) veya sadece motor aküsünün marş basacak seviyede kalmasına yetecek enerji üretecek boyutta tasarlanabilir.
Solar Led Lamba ile Bahçe Sokak Aydınlatma
Gündüz vakti güneş ışınımlarını toplayarak bünyesinde depolar. Bu enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek aydınlatma görevi görür.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
X
WhatsApp destek ekibimiz
tüm sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, Hoşgeldiniz..
Size nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı